Muud mängud

 

1. LaserTiir ehk Snaiprimäng:

Hind: 2 eur inimene 2 mängu. See on interaktiivne täpsustiir, kus eesmärgiks on ette antud aja jooksul sihtmärkide pihta lasta ja võimalikult palju punkte koguda. Kasutatakse laserrelvi (kuule ei kasutata!). Mängitakse ükshaaval, igal mängijal on 2 katset. Mängu lõpus selgub, kes oli grupis kõige parem snaiper. Mänge on 12 erinevat, nt liikuvad märklauad ja taldrikute laskmine jne. LaserTiir arendab täpsust, kiirust ja kindlat kätt. Seda saab Madara tänava saalides toimuvatele sünnipäevadele juurde lisada (valmis peopaketid), aga võib ka niisama mängima tulla.

Juhime tähelepanu,et Lasergame Estonia OÜ-l on õigus kasutada reklaami eesmärgil mängusaalides tehtud pilte ja videosid külastajatest.

Broneerimine: (+372) 55 56 25 25 või info@megazone.ee

2. LaserLõks ehk Spioonimäng:

Hind: 2 eur inimene 1 mäng. Mängijal on vaja aja peale läbida laserkiiri täis tuba ilma kiiri puutumata, kui ta puutub laserkiiri, siis käivitub alarm ja ta saab miinusunkte. Mängitakse ükshaaval, igal mängijal on 1 katse. Mängu lõpus selgub, kes oli grupis kõige parem spioon. Mängul on 3 erinevat raskusastet. LaserLõks arendab keha tunnetust ja teil on hetkeks võimalus kehastuda spiooniks nagu Bondi filmis Mission Impossible. Seda saab Madara tänava saalides toimuvatele sünnipäevadele juurde lisada (valmis peopaketid), aga võib ka niisama mängima tulla.

Juhime tähelepanu,et Lasergame Estonia OÜ-l on õigus kasutada reklaami eesmärgil mängusaalides tehtud pilte ja videosid külastajatest.

Broneerimine: (+372) 55 56 25 25 või info@megazone.ee