Megazone on sobiv koht, kus pidada seminar, koolitus või vägev firmapidu. Siin saab mängida lasermänge, ronida siseseikluspargis ning sõita segway takistusrajal

 

Kuidas toimib teie ettevõttes meeskonnatöö?

Koos tegutsemise efektiivsusest saab  selge pildi, kuna vastase alistamiseks lasermängus tuleb kasutada taktikalist kavalust ja läbimõeldud ühist strateegiat. Laserlahingud kujutavad endast põnevat võistlust kahe võistkonna vahel, mis toimub mahajäetud linnaagulit meenutavas saalis. Mängu ajal on saal täidetud paksu tossuga, sähvivad välklambid ning kostab vali muusika. Mängu lõpus selgub parim mängija/tiim. Laserlahing on mängijatele täiesti ohutu.

Testi oma alluvate julgust ronida karjääriredelil.

Meil on avatud Eesti esimene siseruumides asuv Seikluskeskus, kus on võimalik seigelda 1000 m2 suuruses ruumis ning kuni 16 m kõrgusel. Seiklusrada koosneb enam kui 30 elemendist. Erilist adrenaliinisüsti pakub 60 m pikkune õhusõit Flying Fox, mis kulgeb üle teiste seiklejate peade.
Segway takistussõit kujutab endast põnevat ning arendavat sõitu segwayga läbi erinevate elementide – raudtee, slaalom- ning täpsussõit, tõusud-laskumised, jne.

Meeldejääv koosolek

Erilises kohas peetud koosolek või seminar on kindlasti meeles kõigil ka aasta pärast.

Kõik ühest kohast

Pakume laias valikus aktiivset meelelahutust, toitlustust ning peo-ja konverentsiruume kuni 200- le inimesele.
Kohtumiseni.20151126_060748

Megazone Seikluskeskus

Tartu mnt. 80B

Tel.:+372 5555 45 78

E-mail: info@laserzone.eu

www.megazone.ee